Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan is kell pontosan...

OldSouljah kérdése:

Hogyan is kell pontosan végrehajtani a Port Forwardingolást az alábbi routeren?

Figyelt kérdés

Nos, nemrégiben csináltam egy Minecraft szervert, és a Port Forwardingoláshoz szeretnék némi segítséget kérni. A routerem egy "Huawei HG8245H"-es router és ahogy videókból néztem, a Port Mapping Configuration-hoz kell nyitni egy újat, ami így néz ki: [link]

Ennek kitöltésében szorulok egy kis segítségre, mivel ahogy videókból néztem, úgy nem volt jó. Én magam tudok csatlakozni a szerverre, de a barátaim viszont nem, és ez eléggé zavaró. Mit kéne pontosan tennem? Egyáltalán biztos, hogy a "Port Mapping Configuration"-hoz kell nyitni egy újat? A válaszokat előre is köszönöm!UI: Kérlek tekintsetek úgy rám, mint egy laikusra, mivel ez a része a dolgoknak sose ment nekem.



2016. okt. 10. 18:28
 1/2 CspCsj ***** válasza:

A port nevű mezőkbe írd be a továbbítani kívánt port számát, és alul az Internal Host mezőbe meg a belső gép IP címét, ahová irányítani fogja a port forgalmát.

Itt lejjebb van pár példa is:

[link]

2016. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, megmondom őszintén, hogy nekem így sem működik... Pontosabban a barátaimnak nem. Amikor fel szeretnének csatlakozni, ez a hibaüzenet fogadja őket: java.net.ConnectExeption: Connection timed out: no further information

A két IP címet is felcseréltem, hátha de semmi. Esetleg valami mellékbeállítást nem kell elvégezni? Még a tűzfalat is kinyomtam, hátha az a baj, de ezek szerint nem. :P

2016. okt. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!