Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress-en hogyan lehet...

Aliexpress-en hogyan lehet bankkártya nélkül fizetni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom PayPal-el nem lehet (ha igen akkor hogyan?), a banki befizetéssel se tudom hogy lehet e, esetleg van más mód rá? Vagy ha az előbb említettek közül lehet valamelyikkel nekem az lenne a legjobb
2016. okt. 10. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a bank transfer-el lehet banki készpénz befizetéssel fizetni, vagy bárhogy bankkártya nélkül?

és western union-os az hogyan van, ott lehet bankkártya nélkül?

2016. okt. 10. 17:51
 3/5 anonim válasza:

"a bank transfer-el lehet banki készpénz befizetéssel fizetni, vagy bárhogy bankkártya nélkül?

és western union-os az hogyan van, ott lehet bankkártya nélkül?"


1) A banki átutaláshoz nem kell semmiféle bankkártya. Szépen elmész a bankodba ahol a folyószámlád van, megmondod nekik, hogy külföldre szeretnél devizát küldeni, igazolod magad, stb, és szépen megadod nekik az adatokat amit az aliexpress oldala fog majd mutatni (miután kiválasztottad a bank transfer opciót persze).


2) A western union pedig úgy működik, hogy elmész egy irodájukba (forgalmasabb helyeken, teszkóban is előfordulnak), befizeted nekik az átutalandó pénzt, megmutatod nekik, hogy hova/kinek kell küldeni (itt is az lesz az irányadó amit az aliexpress oldala mutat majd), és ennyi.


Ha van webbankod akkor inkább a banki átutalás a kényelmesebb, de azt tartsd észben, hogy több nap is lehet amíg az eladó megkapja a pénzt mindkét esetben. Ez sajnos így megy.

2016. okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ha nincs folyószámlám akkor is lehet bank transfer-el?

Készpénz befizetéssel szoktam utalni OTP-ből de azt ismerősöknek nem netes vásárlásra

2016. okt. 11. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha OTP-ben szoktál fizetni, akkor ott már 14 éves kortól lehet folyószámlát nyitni, amihez alapból jár egy netes fizetésre alkalmas kártya.
2016. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!