Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem azt állítja vlki, hiába...

Nekem azt állítja vlki, hiába vagyok rejtve a myvipen, ő akkor is látja mikor megnézem őt. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Így hogy mondod, elkezdtem rajta gondolkodni. Biztosat nem tudok mondani, de elképzelhető, mert mikor még fennvoltam myvipen, mindig rejtve léptem be, és azt vettem észre, hogy akinek az adatlapját megnéztem, az pár napom belül megnézte az én adatlapomat is.
2008. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem ez még nem tűnt fel, de szeretném vlhogy kideríteni, igaz -e lehet. Lehet vlmi trükk van a dologban...
2008. okt. 4. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet velem is, mint az első felhasználóval. Tuti h nem véletlen....Pedig épp az lenne a 'rejtve' lényege, h nem látja a felhasználó h megnéztem az adatlapját....
2008. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nekem azóta sem sikerült kiderítenem, lehetséges-e ez :(
2008. okt. 30. 17:11
 5/5 anonim válasza:
Velem is volt ez, hiába néztem rejtve az adatlapot, látták, hogy megnéztem őket, tesztelve is lett ez ismerőssel, úgyhogy kamu ez a rejtett mód!
2010. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!