Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért törlik egy letöltéssel...

Miért törlik egy letöltéssel kapcsolatos kérdésem, ha közben millió ncore-os és torrentes kérdés van fent?

Figyelt kérdés

Maga az ncore is illegális, mi az oka akkor, hogy az én kérdésemet törölték, és le is tiltottak, közben meg rengeteg hasonló kérdés van?

Én nem leszek szemét, nem fogm jelentgetni, de ez így érdekes.


2016. okt. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az általad kifogásolt kérdések az oldal vagy a protokoll és kliens működésével kapcsolatos technikai információkérések.


Ha a kérdés szerzői jogsértéssel kapcsolatos, törlik. Akkor is, ha a kérdésből kiderül hogy lopott a játék/program, és azért nem működik.

2016. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Továbbra is állítom, rengeteg ilyen kérdés van fent.


A moderáció sokszor részrehajló, nem korrekt.

2016. okt. 3. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

10 éves az oldal, nem mindig egységes volt a szabályzat. Az elmúlt 2-3 évben garantáltan törlik az ilyen kérdések legalább 90%-át, míg korábban simán lehetett torrent linkeket is megosztani, azt egy módosítással egységesen cenzúrázták, lásd itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


Tapasztalatból mondom, hogy elenyésző az olyan kérdés ami szerzői jogot sért és meghagyják. A moderátor is ember, de ha betartod az oldal szabályait akkor nem érhet meglepetés. Ha nem tartod be, ne csodálkozz hogy törlik, és ne is kérd számon amikor nincs igazad. Tipikus magyar mentalitás a "ha másnak lehet nekem is", "ha nekem rossz akkor másnak is legyen rossz", "bezzeg XY kérdése fent lehet, de az enyém nem, hurrdurr".

2016. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ezt csináltam, hiszen leírtam, hogy én nem fogok jelentgetni...
2016. okt. 3. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg ostoba kérdés szintén nem kerül moderálásra, pedig jó lenne. Kevesebb lenne az internetszemét.
2016. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!