Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes elküldenem a csatornám...

Érdemes elküldenem a csatornámat a Special Effects Mediának?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve kezdtem el, de elég ritkán töltöttem fel videókat. Nem is nagyon hirdettem, ezért csak picivel több mint 100 feliratkozóm van. Nem májnkráft meg nem 12 éves vagyok :D Húszas éveimben járok, szerintem érdekes dolgokról beszélek, csak még kevés videóm van.

Szerintem ha szerződnék egy partnercéghez, akkor jobban megtalálnák a videóimat és akkor komolyabban is venném, csinálnék többet. De attól félek, hogy így, hogy nem néznek annyian, visszautasítanak, aztán ha esetleg több feliratkozóm meg nézettségem lesz, már nem tudok újra jelentkezni, mert egyszer már elutasítottak.


Mit gondoltok?


2016. szept. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, max azt mondják, hogy nézz vissza ha már megvan x feliratkozót. Ha most visszautasítanak akkor nem kerülsz feketelistára. :D
2016. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Küldd már el a csatornádat, kíváncsi vagyok. :) 1. voltam
2016. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!