Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írta ki ezt a Facebook?

Miért írta ki ezt a Facebook?

Figyelt kérdés
Tegnap be akartam valakit jelölni, és kiírta, hogy "Ismered őt személyesen is? Csak akkor jelöld be őt, ha személyesen is ismered." Volt itt egy "Mégse" és egy "Megerősítem" gomb is, de ekkor inkább úgy döntöttem, hogy nem jelölöm. Nem értem, hogy miért kérdezte ezt a Face, hiszen azt csak én tudhatom, hogy ismerem-e, és, hogy honnan. Az igaz, hogy nincs közös ismerősünk, de eddig akkor se írt ki ilyet. Meg akinek úgy van beállítva, hogy csak ismerősök ismerősei jelölhetik, annak az adatlapján nincs is "Ismerősnek jelölöm" gomb. Szóval nem értem, miért kérdezte. Vagy csak meg kellett volna erősíteni azt is? De inkább visszavontam, nehogy még valami problémát okozzon.

2016. szept. 22. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért kérdezte, mert bejelölt téged valaki, akivel nem talált közvetlen kapcsolatot az ismerősök láncolatán keresztül, így valószínűtlennek találta, hogy tényleg ismeritek egymást. Egyfajta spamszűrő. Ha valaki sorra jelöli az ismeretleneket, és sokan rányomnak arra, hogy nem ismerik, akkor a rendszer a visszajelzés alapján tudja szankcionálni az elkövetőt.
2016. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!