Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám törölni a...

Hogyan tudnám törölni a Yahoo-t? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Alapértelmezett a Firefox, meg a Google, de valahogyan állandóan erőszakosan a Yahoo jön elő, ha a Firefox keresőjébe beírok valamit.

A programok között nem is találom, hogy végleg kiirtsam a PC-mről.

Hiába állítom be alapértelmezettnek a Firefoxot, a következő keresésnél ismét a Yahoo jön elő.

Tud valaki megoldást az eltűntetésére?



2016. szept. 21. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Programok telepítése és törlése

böngésző bővítmények

böngésző keresőszolgáltatások

automatikusan induló programok

(futtatás: msconfig

automatikus indítás fül)

Töröld ki ezekről a helyekről, ha megtalálod

és a böngésződ parancsikonját is csináld újra

2016. szept. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adwcleaner
2016. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Közben én sem voltam tétlen, és láttam a googlin, hogy rengetegen szenvednek ezzel a problémával.

Annyira, hogy a Firefox maga kínálja fel a megoldást a SÚGÓ-ban, és visszaállítja a rendszert a Yahoo előtti állapotába.

Az a legnagyobb szemétsége a Yahoo-nak, hogy vírusként települ, és nem található meg a rendszerben ezen a néven. Vagyis teljesen eltűnik a kereső szemek elől.


A lényeg, hogyha valaki szintén így járt, és egy másik programba bújva feltelepül és megtalálhatatlanul/kiirthatatlanul odapofátlankodik keresőnek a Yahoo, akkor irány a FIREFOX-ban a SUGÓ.

2016. szept. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!