Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltőtem egy játékot. Rar...

Letöltőtem egy játékot. Rar os. Kicsomagolom és nem történik semmi. Miért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsomagoltam egy csokit.Nem történik semmi.Próbáld használni ezt az analógiát.
2010. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem máshova csomagoltad ki (adj meg egy pontos elérési utat), használd a WinRAR-t, avval meg lehet csinálni. Kattints csak kétszer a RAR-ra, és nézd meg, úgy van e benne valami.

Nem lehet, hogy több fájlból áll, és nincs meg mindegyik?

Lehet, hogy hibás a tömörített fájl.

Hibaüzenetet nem kapsz véletlenül?

Írd meg részletesebben, hogy mi a helyzet.

2010. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem oda csomagoltam,ez volt a hiba.most meg azt irja hogy kéri a cd-t.ilyenkor mi a teendő?
2010. ápr. 22. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Crackelni kell a játékot (tudod a játékgyárak nem ingyen dolgoznak, ők ezért pénzt kérnének tőled, és akkor lenne eredeti CD-d, a crack ezt "feloldja", így tudsz vele játszani). Mivel nem tudom, milyen játék, nem tudok neked ide belinkelni. Általános megoldás: írd be a játék nevét és mögé crack szót egy torrent oldalra, ez általában csak néhány KB, MB, ezt le kell töltened, szintén kibontani (úgy, hogy meg is találd), és az összes fájlt, ami benne van, húzd bele a játék mappájába (program files/gyártó/játék neve/), és írd felül őket. Ha nem kér felülírást, akkor rossz helyre húztad be! Ezután indulnia kell. Ha mégsem, akkor szedj le egy No CD cracket is (de ez nem valószínű hogy kell, próbáld az első megoldást egyenlőre)
2010. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
max payne.igy már elindul de a bevezetőnél kilép és ennyi
2010. ápr. 24. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!