Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nemtudok internetezni?!

Miért nemtudok internetezni?!

Figyelt kérdés

Tegnap újra telepítettem a gépem,mert vírusos volt,windows xp pro-t rakt am és azóta nemtudok netezni,számtalan módszert próbáltam,amit youtuben találtam de nem vált be egy sem,nemtudom mit tegyek,egyébként routerem vam,ha ez valamit segít.

14l



2016. aug. 27. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Be kell állítani a wifi kapcsolatot, és megadni a router jelszót, hogy tudjon kapcsolódni a hálózathoz.

De az Xp-kel még működnek a webes tanusítványok? Szerintem nem nagyon..

2016. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vezérlőpultban eszközkezelőnél ha a hálózati kártyák mellett sárga jel van akkor még telepítened kell a hozzá való drivert


régen működött rögtön telepítés után?

2016. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy régen kellett-e cd hozzá :( Egyébként elmagyaráznátok,hogy mit kell,a vezérlőben keresni?
2016. aug. 27. 17:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb,ha képeket linkelnétek,mit és hol keresem
2016. aug. 27. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen géped van, ha nem indokolt az xp használata, akkor inkább modernebb rendszert használj. Win7 Win10 pl. jó választás. (azért, mert az XP már nem támogatott operációs rendszer.)


azt sem tudom, hogy kábellel vagy wifivel kapcsolódsz a routerhez. amennyiben kábellel, a kábel bedugása után pár másodperccel kellene lennie internetnek.

ha wifivel használod, akkor rá kell csatlakozni arra a hálózatra, adott esetben jelszót beírni.


bár a korod nem tudom miért fontos, azért én is leírom az enyémet :D

16 f

2016. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fersk ***** válasza:

Vezérlőpult->Rendszer->Hardver->Eszközkezelő és ha itt látsz felkiáltójelet valaminél - na akkor ahhoz kell meghajtó program (driver).

[link]

2016. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5.. és akkor most vegye meg?
2016. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ezt most mire mondtad? mit vegyen meg ki?
2016. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eszközkezelő,és ha van az Ethernet vezérlőnek sárga felkiáltójele,akkor vagy cd-ről amit a géphez adtak telepíteni kell,és ha több is hiányzik chipset hang,energiagaudálkodó,vga,usb akkor azokat is.

Ha nincs meg,akkor másik gépről,ahol van net töltsd le az Aida 64 program telepítőfájlát,és a gépre másolod.Ott nyisd meg az Eszközök menüpontot és ahol sárga kérdőjel van,annak a driverét másik gépen töltsd le,és pendriven keresztül rakd át a gépedre,ezt addig kell csinálni amíg az összes kérdőjel eltűnik az eszközkezelőből.Sok sikert!

Ui:legközelebb ha telepítesz előtte metsd le mindent hogy ne érjen kellemetlen meglepetés.Amúgy nagyon gyenge a géped? Muszáj az xp?

2017. márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!