Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha belépek a messengerébe...

Ha belépek a messengerébe amíg ő azon keresztül telefonál akkor hallhatom mit beszél?

Figyelt kérdés
Tudom a jelszavát és meg is engedte! Tehát ő telefonál fb messengeren keresztül én meg egy másik telóról belépek a fb mssengerébe akkor hallhatom mit beszélnek?
2016. aug. 24. 07:56
 1/10 anonim válasza:
Nem.
2016. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos? Miért nem?
2016. aug. 24. 08:00
 3/10 A kérdező kommentje:
És van rá mód hogy valahogy ezt mégis megtegyék? Tehát hogy kihallgassanak egy ilyen beszélgetést?
2016. aug. 24. 08:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Aztán minek?
2016. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Párom és én messengeren szoktunk beszélni mert ingyenes. Anyukája tudja a jelszavát és mostanába olyanokat vág a fejéhez amiket mi ketten szoktunk így megbeszélni. Honnan tudja ezeket a dolgokat? Szerintem kihallgat minket.
2016. aug. 24. 08:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval az érdekelne hogyan lehetséges ez? Rafkós az anyós nem kell félteni és utál engem. Ott fúr ahol tud.
2016. aug. 24. 08:19
 7/10 anonim válasza:

Ahhoz megfelelő program is kell, anyósod talán a NVSZ-nél dolgozik?

Ha nem, akkor csak az olvasottakat láthatja. Egyszerűbb, ha megkérde, hogy párod változtassa meg a jelszavát.

2016. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, nem olyan nehéz rajonni, honnan tudja: a párod elmondja neki.
2016. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem értek az ilyen dolgokhoz, de laikusként az első amit tennék ebben a helyzetben, hogy megváltoztatom a jelszavamat, és ha be is tudott lépni az anyós, onnantól kezdve nem. Ez olyan bonyolult lenne??

48/N

2016. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lajos54 ***** válasza:

Én meg az anyósomat cserélném le! :)


De mivel ez elég nehéz, a jelszócsere marad szerintem is. Bár nem vagyok benne biztos, hogy ugyanabba a beszélgetésbe be lehet lépni egy másik készülékről is, ugyanakkor.

2016. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!