Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb képfeltöltő...

Melyik a legjobb képfeltöltő oldal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

www.photobucket.com (kicsi angol tudást igényel)


www.kepkost.hu

2010. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
www.kepfeltoltes.hu ha gyorsan regisztrálás nélkül akarsz képet feltölteni
2010. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít jónak?

Amúgy képfeltöltés.hu szerintem elég szar, mert néha rohadt lassú, meg a sok fogyatékos sosem képes a direktlinket linkelni.


Amúgy [link]

Ide csak x Mb-os képeket lehet feltölteni, de ha nem több megás képről van szó akkor jó és gyors, egyszerű oldal.


Ha nagyobb képet akarnál feltölteni, akkor [link]

Itt korlátlan méretű képet tolhatsz fel, és a képek gyorsan betöltenek (lehet a képfeltöltésnél kicsit lassú az oldal, de ha bárhova be van linkelve egy kép, az gyors lesz).

2010. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
noob
2010. ápr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt nem kell regisztrálni, gyors és mindig megjeleníti a képet. A [link] -val az a baj, hogy nem mindig jeleníti meg.

2010. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogya legjobb,maximum a leggyorsabb és a legérthetőb képfeltöltés :D


Én ajánlom neked: [link] ide szoktam feltölteni én is,jó oldalai: URL Képfeltöltés,nem törlik a képeidet,és gyors!

Nem akarok más képfeltöltő oldalakat fikázni,de ott a kephost.hu ott minden képemet amit kb 1 éve töltöttem fel törölték,mert gondolták nem használom már...(Azért is törlik hogy az újaknak legyen több hely)

De amit én ajánlok neked,ott nem fogják törölni.


Szóval ha gyors és megbízható képfeltöltést akarsz végezni akkor: www.keptar.szunyi.com (Megjegyezni sem nehéz!) :D

2011. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
a legjobb a noob.hu
2012. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

www.pantherimage.com/tos


Ez se rossz

2014. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!