Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezés. Ha letöltöttem...

Gotland kérdése:

Torrentezés. Ha letöltöttem egy fájlt utorrent segítségével, és már csak seedelni szeretném pár napig, akkor a pár kilobytes torrent fájlt letörölhetem, vagy akkor nem fog seedelni a torrent?

Figyelt kérdés
Természetesen csak ezer százalékig ingyenes és legálisan letölthető dolgokat töltöttem le. :)
2016. aug. 6. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha letörlöd a .torrent kiterjesztésű fájlt, akkor a uTorrent nem fogja látni a seedelni kívánt adatokat.Vagyis nem fogsz seedelni.
2016. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha külön le van töltve a torrent fájl, az beolvasáskor egy másolatként a program saját mappájában is megjelenik. Szabadon törölhető ilyen esetben, sőt nem is kell a letöltött torrent fájl a futáshoz. Ha a böngészőhöz társítás úgy van megoldva hogy automatikusan a kliens nyissa meg, akkor nem is tölt le .torrent fájlt a böngésző, és betallózni sem kell, mert egyből a program nyitja meg.
2016. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!