Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Sylvain kérdése:

Hogyan tudnék megszabadulni a nekem ajánlott csatornáktól a youtubeon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ahogy belépek a youtubera, egy csomó hülyeség fogad: pl. Supermannal, salsaval, horrorfilmekkel, a pápával, Merkellel, country zenével, cápákkal, hip-hoppal, stb. kapcsolatos csatornák - amelyeket nekem a youtube, kéretlenül ajánl, és megtöltik az egész oldalt. Emiatt alig találom meg azokat a csatornákat, feltöltéseket, amelyekre én feliratkoztam. Hogyan szabadulhatok meg azoktól a feltöltésektől, amelyekre én nem iratkoztam fel?

Köszi a segítséget.



#YouTube #feltöltés #ajánlott csatornák
2016. aug. 3. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

benyomogatod az olyan videóajánlásoknál, hogy nem érdekel, és megtanulja a youtube egy kis idő után, hogy mi érdekelhet.

Egyébként a te előzményeid alapján ajánlja a videókat...

2016. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rámész a bal oldali sávban (tehát a YT logó alatt) levő "Feliratkozás" gombra, akkor láthatod, hogy miket töltöttek fel azok a videósok a legutóbbi napokban, akikre feliratkoztál.


De, egy kicsit lejjebb, egy listán is láthatod, kikre vagy feliratkozva, és, akiknek vannak általad megnézetlen videói, azoknál kiírja a számot a név mögött.

2016. aug. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A baj ott van, hogy hiába nyomom meg az ajánlásoknál, hogy nem érdekel, mert amikor megint kinyitom a youtubeot, akkor más ajánlásokkal van teli az oldal, ugyanolyan számban. Például, ha nem tetszenek nekem a dinoszauruszok, akkor majmokkal kapcsolatos csatornákat ajánl, ha azok sem tetszenek, akkor madarakkal, és így tovább... Én azt szeretném megakadályozni, hogy nekem a youtube csatornákat és videókat ajánljon.
2016. aug. 4. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!