Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál is belassult a gmail?

Másnál is belassult a gmail?

Figyelt kérdés
Annak idején (többek között) azért váltottam freemailről gmailre,mert sokkal gyorsabb volt.De idővel egyre lassabb lett,nálam most már lassan freemail szinten van.Lehet,hogy mostanra már annyi sok useruk van,és azért?De hisz a google a keresőmotorja után mindig az erejével tűnt ki,mert hát neki van a legnagyobb szerverfarmja a világon.
2008. szept. 29. 19:51
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát, nem tudom, neked miért lassú a gmail. Nekem még mindig olyan, mint a villám, pedig 2007.02 hóban váltottam, szintén freemail-ről.1500 e-mailt tárol, és még csak 9%-ot használtam el a tárhelyemből. Szóval, nem lehet, hogy a géped lassú? Ne haragudj, ilyen szinten nem nagyon értek a számitástechnikához, csak azt akartam igazából jelezni, hogy pl.nekem, és a páromnak is marha gyors még mindig. A freemail-től idegbajt kapok...Már csak spameket kapok oda. Csak nincs szívem megszüntetni...:)

2008. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi volt a baj.Nem a gépem gyenge,csak a bittorent kliensem lassította be a netet.Az internet sebessége egyébként nem annyira a gép erejétő függ,régi gépeken is lehet gyors kapcsolat.
2008. szept. 29. 21:04
 3/3 anonim válasza:
100%
Oké! Hát, ahogy írtam, ehhez már hülye vagyok :) De örülök, hogy rájöttél a baj okára! Az egyetlen válaszoló :)
2008. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!