Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell beállítani a Firefox...

Hogy kell beállítani a Firefoxon? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Ha beírunk a www.....hu-t az a helyen. Beírom a szót és keresi, ez a google kereső. De beírtam és nem google kereső keresi, hanem valami sz*r kereső. Na szóval hogy kell beállítani, hogy google keresőmotor legyen?

Bocs, ha értelmetleneket írtam, de remélem, h érthető. Előre is köszönöm szépen!


2010. ápr. 17. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint a címsor mellett lévő keresőre gondolsz? Ott van mellette egy listaszerűség (egy képet látsz, kattints rá és megjelenik), és válaszd ki a Google-t.
2010. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van az a hely, ahova beírod a www.valami.hu-t. Amellett elvileg van egy másik kis csík, ahova megint lehet beírni. Ott van egy kis legördülő lista, és ott válaszd ki a Google-t. Utána keress, úgy ahogy te mondtad. Remélem sikerül. Nekem legalábbis így jó volt.
2010. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de nem arra gondoltam. Csak a címsorra szeretnék beírni. De azért köszi! Még várom a választ! Csak nem tudom, miért csinálta... :(
2010. ápr. 17. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:

kattints a kereső ikonja melletti kis nyílra és válasz

[link]

2010. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam! De köszi!
2010. ápr. 17. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Címsorba írd be about:config

keress rá: keyword.url karakterlánc, az értéke legyen


[link]

2010. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az utolsónak kipróbáltam és nem jó! És ugyanaz az értéke.

Nekem ezt jött ki! [link]

2010. ápr. 17. 16:42
 8/12 anonim ***** válasza:

A 16:15 válasza helyes, probáld meg!


Ird be : about:config

[link]

és jobb klikk - Módosítás

[link]

2010. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Én is úgy csináltam, ahogy mondtad, de ugyanaz az értéke. De próbáltam megváltoztatni, de az se jó! :( De azért köszi szépen!
2010. ápr. 17. 20:20
 10/12 anonim ***** válasza:

A Zwunzi egy malware más program letöltésekor került a gépedre és felülírja a firefox beállításait. Valamilyen spyware irtóval ( [link] szkenneld végig a géped és próbáld meg eltávolítani róla.


A firefoxon belül az eszközök/kiegészítők részre települ be és így változtatja meg a keresődet. Ha a malwarebytes Anti malware-rel eltávolítod akkor helyre kell állnia.

2010. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!