Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki belemászik a Facebook fiókomba?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tanúja vagyok annak, hogy ha írok valakinek, többször is olvasatlannak van jelölve az, amit én írtam utoljára. Olyan is szokott lenni, hogy amit már rég elolvastam, az van olvasatlannak jelölve, illetve nem egyszer előfordul az is, hogy valaki ír, és a szemem láttára eltűnik a jelzés, mintha valaki megnyitná helyettem az üzenetet. Ezek napi szinten többször is előfordulnak. (Változtattam már jelszót többször is, de ennek ellenére is ugyanúgy megtörténnek ezek a dolgok)


Ez valami Facebook hiba lehet, vagy valaki belép a fiókomba?


A válaszokat előre is köszönöm


2016. júl. 26. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg házon/családon belül valaki. Ha más IP-ről mászkálnának be, arról kapnál értesítést. Szerintem a legvalószínűbb az, hogy a webes és telefonos adatok között történik itt-ott kavarodás, és ebben nyilvánul meg.
2016. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is gyakran előfordul, hogy olvasatlannak jelzi a saját üzenetemet, az mindenképpen facebook-hiba lehet. A második esetről nem tudok nyilatkozni...
2016. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából épp az a baj, hogy a Facebookom nem jelzi ha más IP-ről lépek be. Számtalanszor előfordul, hogy más eszközökről, teljesen más IP-s eszközökről lépek be, más böngészőből, és semmi. Nem jelez semmit
2016. júl. 26. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Van algoritmusuk, ami követ téged, és felismeri a jellemző tartózkodási helyeidet, meg hogy mire lehet képes az ember, és mire nem, és nem nyaggat, ha nem kell. De próbálj meg 5 percen belül bejelentkezni Győrből és Debrecenből, és azonnal jelezni fog, hiszen azt ugyanaz az ember nem tudja megtenni. Az összes ilyen nagy profil (Google, Facebook, még a Steam is) figyeli ezt alaposan.
2016. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Csak azt nem értem, hogy akkor miért látszik úgy sokszor, mintha megnyitnák helyettem. Érti ezt a fene
2016. júl. 26. 15:35
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Néhány hete, miközben néztem a facén a fiamtól kapott üzenetet, beugrott egy ablak, hogy belépett valaki Budapest környékéről (én bő 200 kilométerrel odébb lakom), én voltam-e. Természetesen rögtön válaszoltam, hogy nem. Erre azt a választ kaptam, hogy a rendszer kiléptette az illetőt, én pedig sürgősen változtassak jelszót...

Megtettem, azóta nem volt ilyen (csak éppen mindig elő kell szednem a cetlit a jelszóval, ha olyan gépről akarok belépni, amelyiken nincsen elmentve :)

2016. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!