Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom tolorni a twitter...

Hogy tudom tolorni a twitter fiokom?

Figyelt kérdés
Mar probalkoztam rengeteget de nem talalom azt az opciot(telefonrol neztem). Olvastam itt is hogy miket irnak errol, de amit leirtak, az nincs mar vagy nem tudom. Probaltam a beallitasok menupontban a Felhasznaloi fiokra ramenni mert azt irtak hogy ott van a legaljan, de ott csak telefonszam hozzaadas, email cim es biztosag opcio van

2016. júl. 25. 18:49
 1/1 csacsi2 ***** válasza:

nem mobilról

[link]


mobilról nem találtam én sem ezt az opciót.

Próbáld meg hogy küldesz magadnak egy jelszóemlékeztetőt és nem válaszolsz rá (nem erősíted meg), ekkor már a régit nem fogja (kb 30 nap múlva) elfogadni, ha minden igaz, de lehet egyszerübb lenne egy asztali gépet keress, pl családsegítőben szokott lenni net, ha máshol nem tudsz...

2016. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!