Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért száll el a net, ha...

Miért száll el a net, ha elindítok valamilyen hálózati programot?

Figyelt kérdés
Minden a Hamachival indult. Elegem lett a programból mert nem működött jól, hát letöröltem. Ez után már nem tudtam felmenni honlapokra, de a skype például működött, tehát volt internet kapcsolat. A hibaelhárító azt írta hogy a DHCP ki van kapcsolva, és az a baj, de ezzel nem tudtam mit kezdeni. Rendszer helyreállítással ideiglenesen megoldottam a problémát, de most ha pl elindítom a tungglet akkor megint elmegy a net, ha kikapcsolom visszajön. Nekem az jött le, hogy akkor krepál be, ha egy új hálózati adapter (pl a tunggle által létrehozott) működésbe lép, vagy települ. Mi baja lehet?

2016. júl. 22. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

húzd újra a windózt.. egyált. milyen oprendszered van? Amiket felsoroltàl progikat elég szutyokúl hangzanak...

Ha megvan normálisan win dvd akkor tudsz csinálni a windózon egy repairt..

Vagy ha legális a wined pár napig még frissíthecc 10re (minden fontos dolgod mentsd le) majd a 10et gyári beállítás minden törlésével..

2016. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem az official (nvidia) honlapról letöltött driver egyenlőre úgy tűnik teljesen megoldott.
2016. júl. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!