Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "laggol+ a net, mi lehet a...

"laggol+ a net, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!

Lassan 2-3 hónapja nem tudok rendesen böngészni itthon. Nem tölti be rendesen az oldalakat, legyen az bármi pl facebook vagy gyk. Elkezd gondolkodni majd ki írja hogy a webhely nem elérhető "xy.com" túl hosszú ideje nem válaszol. "ERR_QUIC_PROTOCOL_ERROR, utána gondol egyet és betölti, de ha tovább akarok lépni megint ezt dobja ki. Telekom szolgáltatónál vagyok, 120 megás nettel. Telefonáltam már nekik akkor azt mondták ők nem látnak problémát a rendszerben és továbbították a problémát egy szerelőhöz aki annyit mondott hogy indítsam újra a modemet (wow) meg tegyem olyan helyre ahol nem melegszik túl. Ez a jelenség egyébként itthon az összes gépen jelentkezik. Vírus mentesek a gépek, minden böngészőn jelen van. Van bármilyen elképzelésetek mi lehet a probléma? Ui: Van rá eset nagyon ritkán hogy nincs ez a lagg, ált modem reset után pár percig. Van egy olyan érzésem ha kijön a szerelő rányom a speedtestre ahol kijelzi majd a 120 megát és majd rá mondja hogy nincs semmi baj a nettel biztos a géppel van a probléma és majd még kiszállási díjat is kérnek. Na ezt akarom elkerülni.



2016. júl. 10. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha router reset után jó egy kis ideig, akkor lehet, hogy a routered haldoklik.
2016. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
b@ssz rá a routerre egy franciakulcsan
2016. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne, ezt nem akartam elküldeni :O
2016. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!