Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen miért nem tudok PayPal...

Ebayen miért nem tudok PayPal fiók nélkül fizetni?

Figyelt kérdés

Régebben csak simán rányomtam a Buy It Now-ra, aztán megadtam a bankkártyám adatait és ennyi. Most viszont valamiért azt akarja, hogy jelentkezzek be a PayPal fiókomba, és azzal fizessek. Miért lehet ez?


Ez nekem nem igazán jó, mert ha netán refundra lenne szükség, szeretném, ha a normális számlámra jönne a pénz, nem PayPalre.



2016. júl. 10. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha PayPalon keresztül fizetsz a bankkártyáddal és refundot kérsz, akkor nem a PayPal egyenlegedre fog menni a pénz, hanem vissza a számládra.

De egyébként a Paypal egyenlegedet is bármikor átutaltathatod a számládra

2016. júl. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
Ha találsz még eladót aki foglalkozik kártyával, akkor fizethetsz. De mivel az eladók nagy része a paypal-t fogadja el, így kénytelen leszel azt használni.
2016. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
És ha nem utalással hanem paypalhoz rendelt kártyát használsz akkor a refundot is megkapod rendesen a számládra, csak 1-2 nap késéssel.
2016. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oh értem, köszönöm :) Akkor jó nekem így is, csak menjen egyből a pénz a számlára.


Igazándiból eddig is PayPalen keresztül történt ugye a fizetés, csak bejelentkezés mellett volt egy olyan lehetőség is hogy a kártyám adatait adom meg. Az a furcsa, hogy több terméknél, amit régebben vettem kártyával, ha most akarnám megvenni, már csak bejelentkezve tudnám... Pedig ki van írva hogy Paypal mellett kártyákat is elfogadnak, de akkor ezek szerint ezalatt a PayPalhez csatolt kártyát értik.

2016. júl. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!