Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Torrent Privacy, vagy...

A Torrent Privacy, vagy valami más eljárás lehetővé teszi, hogy a szolgáltatóm ne lássa, hogy fájlcserélő programokat használtam?

Figyelt kérdés
1 felszólító levél már jött, hogy hagyjam abba (egy mobilszolgáltatóról van szó.) Úgyhogy most már egyáltalán nem használhatok fájlcserélő programokat, és ez igen zavaró. (Főleg hogy azért lett így, mert nem világosítottak fel a pontos szabályokról - valamennyit lehetett volna, de most már elvesztettem ezt a jogot). És ide vagyok kötve még egy évre. :( LÉtezik esetleg valami megoldás, hogy letölthessek, de ne részesüljek pénzbüntetésben, kedvezménymegvonásban, stb.?
2008. szept. 27. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

voda...

nem fogsz pénzbüntetést kapni, cask szimplán töredékére csökkentik a sávszélességed, de kínosan ügyelve a szerződésben foglalt minimumig.

2008. szept. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a Deluge nevű torrent kliens jó ilyen helyzetekben. De még nem próbáltam.
2008. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lemaradt: [link]
2008. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Válts internetszolgáltatót amint tudsz :S
2008. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A következő történhetett: a kopók vidáman torrentezgetnek, gondolják kevés a jutalék, el kéne kapni pár kölköt. Nézik az IP címeket: jé ez magyar, de persze kitakarja a lényeget a szolgáltató. Levél megy a szolgáltatónak, pontos időadatokkal stb. AZONNAL küldi neked a figyelmeztetést, hogy ébredjél. Célszerű lakat alatt tartani a kétes holmikat egy ideig. Szeresd meg a Linuxot :) És szeresd szolgáltatódat is, mert nehezen fogja kiadni az adataidat, és előtte figyelmeztet is.
2008. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!