Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi-s netem van TP-LINK...

Digi-s netem van TP-LINK WR740N tipusu ruterel eddig 2 volt bekötve mert nem ért el a kábel a szobámik és ugymond hoszabítónak használtam ma vettem káelt kiszedtem az egyiket és azóta nincs netem bármit csinálok mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
beállításokban minden megvan cDfel va telepítve

2016. jún. 27. 14:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah igen az 1 be nem tudok belépni mert nem a miénk volt szóval nem admin admin próbáltam helyetesíteni a mássik ruterral de azzal se csinál semmit van hogy van net de akkor vifi nincs van amikor mind a 2 elmegy.
2016. jún. 27. 15:02
 2/3 anonim ***** válasza:
miaz hogy nem tudsz belepni a 1. ruterbe? megall az eszem:) hogy tartassz vmit a hazban ami felett semmi kontrollod nincs? fogd meg es reszeteld gyaribeallitasra! 5-10 mp. nyomd a reset gomb.. majd konfigold ujra az egeszet! digi pppoe es s wifi titkositas.. par perces munka! ja es az admin:admint ne feledd lecserelni! :)
2016. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz szépen sikerült :D
2016. jún. 29. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!