Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elvileg 20 Mgbs a letöltési...

Elvileg 20 Mgbs a letöltési sebességem, de van hogy a google se akar bejönni, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Most NEM torrenten sima filmet töltök le és 145 kb/mp a sebessége. Reggel 5 perc alatt betöltött egy filmet amit online néztem most meg mintha leszorították volna. Lehet hogy a főbérlőm aki 1 szobával arrébb lakik lecsökkentette az én gépem letöltési sebességét? Megtudja ezt tenni?
2010. ápr. 13. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Mert nem hisztiznék de csak én fizetem a rezsit amiben benne van az internet és a tv, és ha már fizetem neki az életét, ugyan hagyja már hogy netezzek rendesen a szabadidőmben.
2010. ápr. 13. 19:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy levesz egy kis sávszélesség et de nem annyit az biztos. Van olyan, hogy garantált sávszélesség és max sávszélesség ezzel szokták átverni az embereket, mert hát 20 mbps az nagyon jó de a garantált az lehetséges, hogy csak 2 mbps.
2010. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
attól a google-nak bekellene jönnie nem? :S nem tudom miért ilyen a net :S
2010. ápr. 13. 19:23
 4/5 tamasoft ***** válasza:
Attól akadhat, ha a normál használat mellett torrentet seedelsz (azaz feltöltesz) a háttérben a teljes feltöltési sávszélesség 100%-ával. Nézd meg, és csökkentsd a kliensprogram beállításai segítségével. Csak egy ötlet. Örök kérdés: A gépet újraindítottad már?
2010. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15 kb/s-el seedelek gondolom nem erre a gondolsz :)

Az a probléma a "gépet újraindítottad már" kérdéssel hogy ez rendszeres ez a net szara.odás. Szerintem itt valami svindli lesz.. :S

2010. ápr. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!