Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újra tettem a gépem. Hogy...

Újra tettem a gépem. Hogy seedeljem vissza nCore-on a seed kötelezett torrenteket ha letöltésmegvonásban vagyok?

Figyelt kérdés

#seed #nCore #seedkötelezett
2016. jún. 25. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye letöröltél mindent ? Akkor így jártál !
2016. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs semmilyen megoldás?
2016. jún. 25. 12:24
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

De, le kell szedni megint a seed kötelezett torrenteket és seed -elni.

Az ncore nem számolja, hogy hányszor szeded le, emiatt nem kell dupla seed kötelezettséget sem teljesíteni.


Én hányszor jártam úgy, hogy a szüleimnél az asztali gépemmel leszedtem valamit, és mikor meg mentem vissza az albérletbe, elfelejtettem magammal vinni, ezért az ottani internettel megint leszedtem. Sosem volt belőle semmi baj.

2016. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megvannak a letöltött cuccok?

Nem? Akkor nincs mit seedelni.

Igen? Akkor csak letöltöd a torrent fájlt, és beállítod a letöltés helyét oda, ahol a cuccos található, a kliensed ellenőrzi, hogy minden megvan, és beáll seedelni.

2016. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oh, szóval akkor nincs megoldás.

Nincsenek meg a cuccok és nem tudom őket újra letölteni és seedelni mivel letöltésmegvonásban vagyok. :/

2016. jún. 25. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg, veszel prémet? Akkor mentesülsz a h&r alól.
2016. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!