Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbüntetnének ha rájönnének...

Megbüntetnének ha rájönnének hogy 2 gép is megy az internet elöfizetésröl, de csak egyet fizetek?

Figyelt kérdés
2 gép össze van kötve a két gyerek miatt, ha rájönnek megbüntetnek ? Én köttettem a két gépet össze, hogy ne legyen veszekedés, de 1 elöfizetést fizetek.
2008. szept. 26. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne aggódj, a családban marad. Ha szomszéddal közösködnél abba beleszól6nak.
2008. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért büntetnének meg?Lakáson belül megoszthatod a hozzáférést.Nekem pl. 3 gépre van szétosztva routerrel.Nem a szomszédnak vitted át.:-)
2008. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha routerrel osztod meg, olyan mintha fizikai tűzfal mögött lenne a két gép. Így nem jönnek rá :D
2008. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké persze, nem is félek ettöl bár szerzödésben benne van 1 gépre szol a dolog, de hát ezt senki nem fogja nekik elmondani hogy hány gép müködik !
2008. szept. 27. 00:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, ebböl okulva megcsináloma 3.ik gépet mert a 2 gyereknek is meg nekem is kell
2008. szept. 27. 00:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebből ne csinálj gondot!

Bill Gates azt írta, ha 2 számítógépem van, akkor vegyek két Windowst! Ha már csak egy gépre van szükségem akkor a másikat eladhatom, de a feleslegessé vált 2. Windows nélkül, mert azt nem adhatom el!

2008. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt még azért hozzá tenném, hogy - bár nem tudom, hogy ki a szolgáltatód -, ha hibát jelentesz be az internettel kapcsolatban, akkor előtte jobb, ha kiveszed a routert mert az lesz az első amit kivetetnek a vizsgálat miatt. És ha letagadod, hogy van routered akkor meg a vizsgálat közben fog kiderülni és nem veszik fel a hibabejelntést amíg router van a rendszeredben illetve amíg a nélkül ki nem próbálod. Ha mégis tagadod és felveszik és a helyszínen derül ki, hogy router parád van akkor meg könnyen rádvasalják a kiszállást.
2008. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam 4 gép van rákötve... Senkinek, semmi köze!!! Ugyanazt a sávszélességet kapom, használom!!!
2008. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2008. okt. 2. 09:05
 10/10 anonim válasza:
Nekem is 2 gépre van routeren keresztül összekötve,de engedélyt kértem rá a szolgáltatómtól,mert nem működött,csak azon a gépen,melyre az internettet kértem.IP.-cím alapján.Plusz költségek nélkül engedélyezték,és mire hazaértem,már mindkét gépen tökéletesen működött minden.Szerintem megéri a fáradságot és időt,hogy hivatalosan is meglegyen oldva.
2008. okt. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!