Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha már be vagyok jelentkezve...

Ha már be vagyok jelentkezve egy oldalra hol kell elmenteni a jelszavat?

Figyelt kérdés
Mikor belépek felugrik egy ablak hogy szeretném e hogy megjegyezze? Arra nem mentem rá, most hogy már be vagyok jelentkezve hol birom elmentetni vele?

2016. jún. 19. 17:39
 1/9 baad ***** válasza:
Jelentkezz ki és vissza, akkor újra meg fogja kérdezni, és mentsd el.
2016. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most regisztráltam az oldalra és valamit félrenyomtam, a jelszavam most nem tudom hogy micsoda. Azért szeretném most elmentetni hogy ha kilépek akkor vissza tudjak jelentkezni automatikusan. Igy ha kimegyek akkor nem biztos hogy visszaenged. Szóval valahogy ezt meg lehet oldani?
2016. jún. 19. 17:58
 3/9 belapus ***** válasza:
A böngésződ beállításaiban, a Jelszók kezelése menüben keresgélj.
2016. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Néztem már de nem találok semmit :(
2016. jún. 19. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben kérsz egy jelszóemlékeztetőt és visszaenged -> probléma megoldva, pánik vége.

Azért nem fogsz mentett jelszót találni sehol, ha nem engedélyezted a mentést, mert ez egy iszonyat nagy biztonsági kockázat lenne, ha kinyerhető lenne minden beírt jelszó engedélykérés nélkül.


Itt most mindenki feltételezi hogy a kérdésed igaz, én pedig kis gonosz vagyok és nem. Ma már volt kérdés arról, hogy hogyan lehet megszerezni egy belépett facebook-profil jelszavát ha nem lett elmentve, és ez a kérdés annak egyik verziója. Tehát ha valaki belépett a gépeden egy fiókjába, és a böngésző kérdésére a jelszót NEM mentette el, akkor az sehol nincs tárolva a gépeden.

2016. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt a szünidő, és a pisisek azzal szórakoznak, hogy mások fiókjában kotorásszanak.
2016. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 baad ***** válasza:
Ha ez van, akkor a böngésző filejait lementve vissza tudsz jelentkezni, amíg a session él. Ha a valódi tulaj kijelentkezik, akkor később nem fogsz tudni, hacsak valamilyen keyloggerrel nem szerzed meg a jelszót.
2016. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Inkább csináltam egy másik profilt, és ott most megjegyeztettem a jelszavamat. Amabba nem tudtam belépni mikor kijelentkeztem. Ti is rögtön rosszra gondoltok :O
2016. jún. 19. 23:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek csináltál új profilt? Semmi értelme nem volt. Arra való a jelszó emlékeztető, hogy a regisztrált email címre kiküldjön egy linket amivel új jelszót adhatsz meg... Anélkül hogy elveszítenéd a hozzáférést vagy új profilt kellene regisztrálnod.
2016. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!