Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség Ncore ügyben?

Segítség Ncore ügyben?

Figyelt kérdés

Töröltem magam, mert aki meghívott....összevesztem vele, durván, le is tiltott mindenhonnan. És azt mondta az ncore-omnak is lőttek. Ő megszokott hívni egy rakás embert, aztán akinek nem olyan jó az aránya, vagy nem akar rendesen seedelni kivágatja. De nem tudom, 2-ről tudok, hogy valami arányt csal neki, így a rendszer vágja ki, vagy elkéri a jelszót valami mellébeszéléssel és kitörölteti, vagy úgy csinál valamit, amiért kivágják.


Én meg, hogy ne legyen meg az öröme, hogy ő vágatott ki töröltettem magam. Most írtam a staffnak, visszavehetnek?



2016. jún. 10. 05:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy visszavesznek, nem szokásuk.

Amúgy minek törölted magad? Hacsak nem staff tag, nem tud "kivágatni" téged, ha nem vagy szabályszegő. Ha mégis bejelent téged, akkor a staff kivizsgálja, és ellenőrzi, hogy jogos-e.

2016. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha fbjükre írsz illedelmesen lehet visszadják
2016. jún. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját felhasználó törlése esetén írj nekik levelet, vagy a Facebook oldalukon írd meg nekik a felhasználóneved, vagy írj nekik e-mailben, vissza fogják adni.
2016. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Emailben megírtam nekik mindent, felhasználónevet, jelszó, reisztráció dátumát, ki hívott meg.....sőt....a k*cs*g aránycscsalásait is, remélem kivághák érte.
2016. jún. 11. 12:11
 5/6 acelsziv ***** válasza:

Jól átcseszte a fejedet, kisöreg Ncore- on évek óta nincs arány, tehát csalni sem tud vele. 48 óra seed idő van a letöltésekre. És nem, nem tudott volna kirúgatni téged, csak beadta a mesét, te meg bevetted, mint óvodás a nyalókát és elmenekültél. Ő nyert.

És csak hogy tudd az sem igaz amit leírtál a pofáról. Mert a meghívó tartozik felelősséggel azért, akit meghívott. Tehát ha meghívsz valakit és ő elkezd simliskedni akkor te is megütheted a bokádat. Ezért nem hív meg értelmes ember mindenféle fórumokon nyafogó pofát, mert nem kockáztatja a saját accountját.

2016. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De valahogy kivágatta azt az 5 embert. Vagy abban is csak hazudott? Nagyképűsködött?


Hogy mire képes, közben semmire sem............?

2016. jún. 14. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!