Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tinderen valaki super likeol...

DavinaaNinetaa kérdése:

Tinderen valaki super likeol azt nem tudom megnézni?

Figyelt kérdés
felugrott valami ablak csak mivel nem tudtam miaz még ,nem néztem meg és most már nem látom
2016. jún. 8. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen ultimate lajk vagy nem is tudom mi. De ugye alapbol csak akkor latsz vkit ha o is lajkolt. Ilyen ultimate lajknal viszont akkor is ertesul a masik ha o nem viszonozza. Sztem fizetos ez a lajkolas vagy ajandekba kapsz neha. Nem tudom pontosan de igy mukodik
2016. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kozbe nagy user lettem:D superlike a neve.

Napi 1embert superlikeolhatsz a normal nem fizetos felhasznaloddal es 90embert likeolhatsz 12oras perioduson belul max. Tinder plusszal(havi2100Huf) mindket korlat eltunik.

Super liket kapsz vkitol=tetszel neki es a tudomasodra akarta juttatni. Alap felhasznaloban nem tudod visszavonni korabbi dontesed, tinder plusszal igen

2016. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
de hol lehet megnézni h ki szuperlájkolt? kaptam róla értesítést, azt elhuztam véletlenül, és most a programban sehol sem látom h ki volt az
2016. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!