Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felső sáv görgetése megoldható...

Felső sáv görgetése megoldható valahogy?

Figyelt kérdés

Olyan Chrome használó vagyok aki néha elég sok oldalt felhalmoz. Olyan lehetőség érdekelne, amivel elérhetem, hogy az egér görgőjét használva váltogathassak a megnyitott oldalak között, akár csak Linuxon.

Eddig Linuxos voltam, ott nagyon jó volt, de Windowson nem találtam megoldást egyenlőre...:(



#sáv #görgetés #felső sáv
2016. jún. 2. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
CTRL+ Pageup/pageDown
2016. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az érdekes, hogy valaki elsőbb Linux-os volt és aztán lett Windows-os... :-)


Mellesleg ha csak netezésre használod a gépet, nincs túl sok jelentősége, hogy milyen operációs rendszer fut a háttérben, hiszen a böngészőknek ugyanolyan tulajdonságaik vannak. (vagy mégsem?)


1.: Ha Windows-t használsz, akkor szélesebb skálán mozoghatsz, mert pl. úgy látom a Unity-nak még mindig nincs Linux-os verziója (na nem mintha én sokat használnám, de vannak akik igen). ...és mivel sok programot használhatsz, így bizony gyakoribb a virustámadás is.


2.: Ha Linuxot használsz, nos miért is lettél Windows-os? :-)


3.: Ha Macintosh-t használsz, akkor meg sajnálunk... :-) ...nem, nem irigykedünk, csak sajnálunk!


Most néztem meg, Windows alatt tényleg nem működik az egér görgő a Chrome-nál sem...


Viszont belegondolva esetleg egy kiegészítő plugin-el elérheted a célod:


[link]

2016. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ctrl+Tab ill Ctrl+Shift+Tab ugyan ez, de én a görgőn szeretném látni ugyan ezt.


Windowsos voltam, de megtetszett a Linux, így elkezdtem vele foglalkozni. Még mindig szeretem és használom, csak nem az új laptopon, mert a 4.4-es kernelben sem javították ki, hogy ne vigye magával a rendszer egy komolyabb fagyás.

Amúgy meg rendszergazda vagyok, szervernek tökéletes a Linux.

2016. jún. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!