Arn1 kérdése:
Miért laggolok ennyire?
Figyelt kérdés
Win10-en semmi gond nem volt a nettel de mióta visszaraktam a win7 Professional x64-et azóta Cs-Source-ban a pingem egy kalap sz*r.A játék elején egy kb 10percig vagy kb 1 óráig jó azután 300-400-500-600 és ... nem tudom mi lehet a probléma 10mb/s netem van már vagy elég rég óta ahogy írtam win10-en nem volt gond de win7-en valamiért folyton b*szakodott egy idő után miért lehet ez?pls segítsetek mert meg őrit.2016. máj. 30. 20:17
1/2 anonim válasza:
Talán router gond vagy valami. De tedd vissza akkor a win10,szerintem sokkal jobb.
2/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy az a baj lehet elavult :/ az a baj hogy gyenge a gépem és azért tettem vissza win7 re mert win10-en ha játszottam 90%fölé ment a ram win7-en nincs ilyen gondom.
2016. jún. 1. 15:55
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!