Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki a jobb internet szolgáltató...

Ki a jobb internet szolgáltató? UPC vagy Telenor?

Figyelt kérdés
Nekem most UPC van és viszonylag jónak tartom de lehet, hogy váltanánk Telenorhoz és nem tudom, hogy ott milyen az internet.

2016. máj. 22. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Telenor? Nem tcom? Vagy mobilra gondolsz?
2016. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Nekem tökéletes, a három házzal odébb lakó testvéremnél meg fél óránként megszakad. Cserélték már a számítógépet, a teljes kábelezést, routert, hiába.
2016. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami jó, ahhoz nem kell piszkálni :)

Sajnos hallok mindkét szolgáltatóról rosszakat. Valakinek gond nélkül megy, van akinek néha szarakszik és van, aki csak kínlódik vele....

2016. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom,de nekünk mindig szarakodik a UPC.
2016. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


én amúgy többnyire játékhoz használnám az internetet :P

és a UPC-s most elég jó ahoz csak volt egy ötlet, hogy mi lenne ha átváltanánk telenorhoz ( ja és 1-es a Telenor az a régo "Pannon" ha úgy jobban ismered) mert elméletileg olcsóbb lenne..

2016. jún. 10. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!