Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Arra lenék kíváncsi ha valaki...

Arra lenék kíváncsi ha valaki töröl az Msn ből akkor arról én kapok valamiféle értesítést?

Figyelt kérdés
Vagy nem történik semmi én ugyanúgy látom mint ez előtt a körüzeneteimet ő megkapja de én az ővéit nem,és azt se látom hogyha bejelentkezett.
2010. ápr. 10. 06:00
 1/3 anonim válasza:
Nem kapsz üzenetet, ő nem kap Tőled semmit és Te se Tőle. Mindig úgy látod, mintha nem lenne épp bejelentkezve, ennyi.
2010. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha felteszed az msnplust, akkor azon belül van egy olyan lehetőség, hogy partnerlista-karbantartó, és ott látod azt, hogy ki van a te listádon, és azokén te is szerepelsz-e, illetve kinek vagy fent a listáján, és neked fent van-e, vagy sem.
2010. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Bár azt nem értem hogy föltettem ezt a plust és van akihez azt írta hogy nem szerepelek a listáján de azt látom hogy be van jelentkezve ill nincs bejelentkezve.Szóval picit ellentmondásos a dolog de az ő üzeneteit nem látom csak azt hogy be van jelentkezve és az állapotát.vagyis hogy szabad ill foglalt stb.Fúú lehet picit furcsán mondtam.:S :D
2010. ápr. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!