Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha kevés ismerősöm van faceboo...

Ha kevés ismerősöm van facebookon kitiltanak?

Figyelt kérdés
4 ismerősöm van,a profil munka miatt van. És nem tudom,hogy kötelező az 500 meg ezer ismerős,mert folyton zaklatnak hogy adjak meg telefonszámot, keressek ismerősöket. Kitiltanak. Az ilyen 2000 ismerősös emberek meg fogadaok a felét nem is látták soha.
2016. máj. 11. 18:10
 1/2 Argloss ***** válasza:
54%

Ha lejárt a free trial utána havidíjas lesz, ha nincsen minimum 100 ismerősöd és napi 10 bejegyzésed. A havi díjat az én számlámra kell utalnod. :P

Egyébként nem tiltanak ki, viszont ha lehetséges áruld el, hogy hol dolgozol, hogy sohase kerüljek kapcsolatba veletek.

2016. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
Egy ismerős is bőven elég. Nekem is van talán tíz, és félévenként egyszer belépek, aztán ennyi. Amikor belépek, persze ott vár a sok jelentkező, meg az üzenetek, de nem izgat.
2016. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!