Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket zavar ha valaki nem...

S55 kérdése:

Titeket zavar ha valaki nem használ ékezetet?

Figyelt kérdés
pl chatelés során, vagy a gyakorikérdéseken

2016. máj. 10. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom viselni amikor valaki ekezet es vesszo nelkul ir. Olyankor fejbe tudnam loni az osszeset. Ha mar ir valamit akkor irja mar normalisan...
2016. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az viszont idegesítő, mert láttam már rá példát, hogy valaki kirakott egy kérdést jó hosszú szöveggel, és nem rakott bele egyáltalán vesszőket. Írtam, hogy írja le érthetően, és megint nem rakott. De amúgy simán lehet pl, hogy külföldi a billentyűzete, pl azért sem zavar.
2016. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Chatelés során abszolút nem zavaró. Van egy barátom, aki soha nem ír ékezeteket (én meg mindig törekszem a helyes írásmódra), és másfél év után vettem észre, hogy ő bizony nem szokott írni. Néha okoz értelmezési nehézséget, de vissza lehet kérdezni.


GYK-n válaszadásnál szerintem nem gond, de kérdésben illene szépen tagolni a mondatokat, lehetőség szerint ékezetet is írni, mert mégis csak szívességet kérsz másoktól, ne a kérdésedet kelljen bogarászni a jelentés után kutatva.

2016. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

gyakorikérdéseken illene ha már segítséget vár akkor jó,érthető leírást adjon!

viszont az angol kiosztású billentyűzeten pl nem is minden ékezet elérhető (én legalábbis nem tudom hogyan lehet őket elővarázsolni) a másik meg hogy megszokástól függ.. ha valaki sokszor használ\használt olyan környezetet ahol nem tud ékezeteket használni akkor az ember rászokik..

2016. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. máj. 11. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!