Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ugrál a kép a laptopomon...

Miért ugrál a kép a laptopomon? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem egész egy éves, hibrid laptopom van, leválasztható tablettel. Baromira idegesít, hogy össze-vissza ugrálnak rajta az ablakok, miközben a neten keresgélek valamit (automatikusan felnagyítódik vagy lekicsinyedik a tartalom, magától becsukódik az ablak vagy ha több ablak van megnyitva egyszerre, akkor elkezdik váltogatni egymást, úgy hogy hozzá sem érek semmihez. Néha nem működik az érintőképernyő, máskor meg a billentyűzet mondja be az unalmast - és csak akkor lesz jó megint, ha újraindítom a gépet. Szerintetek ez a gép hibája, valamilyen vírus vagy malware? Nem nagyon szeretném visszavinni, hogy aztán napokig üljenek rajta, főleg, hogy most szükségem van a gépre a munkakereséshez, de nagyon gáz, hogy amikor már küldeném el az emailt, vagy már majdnem kitöltöttem a jelentkezési lapot, akkor egyszer csak elúszik a kép, és kezdhetek mindent elölről. Please help.

2016. máj. 9. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

frame probléma , szerintem a hibridke a kukában fogja végezni .........

Itt van az új Intel Compute Stick , és még mindenki ilyen fosokkal szaladgál....

Viheted szervízbe , de nem tudnak vele semmit se csinálni ...

És ha össze vissza ugrál , az meg szenzor probléma is !!!

Nem kijavítható , ez általában az érintőképernyős sz*roknál jelenik meg !

2016. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán megnyugtató... :S
2016. máj. 10. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnálom , kérdezted volna meg itt , hogy mit vegyél , vagy nem tudom .....

Ebben jártas vagyok , de igy nem tudtam sokat utólag segiteni , a vásárlás elkerülése lett volna a legjobb megoldás

2016. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hátha be tudom cserélni valami másra...
2016. máj. 14. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!