Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a pc-n a...

Miért van az, hogy a pc-n a youtube más mint telón?

Figyelt kérdés
Konkréten van 1zene pc-n(youtube-on) meg találtam épp halgatom,telón nem találom,még az előadó+a szám cim beirásával sem találom.

2016. máj. 8. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert telefonon nem a webes felületen fut, hanem minden jöttment sajátkészítésű alkalmazásán, és ezeknek elég ratyi keresőik vannak.
2016. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot nem hallottam még mint te előző. A telefonon is a google saját gyártmányú youtube kliense van, ugyan ott ugyan az keres. Sokszor a zenéket a kiadók valami ok miatt letiltják a mobileszközökről.
2016. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod melyik alkalmazást használja, van kisezer féle. Én mobilon is megtaláltam eddig mindent.
2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert zenelejátszónak használod a youtube-ot. Ott van az iTunes/Google Play, azt használd - mondják a kiadók.
2016. máj. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!