Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék msn-ezni?

Hogyan tudnék msn-ezni?

Figyelt kérdés

Nincs sem msn címem, sem msn a gépemen. Legalábbis, amikor a start menüből elérem, akkor .net passport-ot akar telepíteni. Ez mi? Szükség van rá? És ha azt telepítem, akkor hogyan tovább? Ha valaki tudná, akkor légyszi írja le, hogyan tudnám megcsinálni, mert vaktában nem szívesen állnék neki, ki tudja milyen vírusos programokat töltenék le.


Köszönöm előre is!


2008. szept. 24. 14:36
 1/4 Evil ***** válasza:
100%

1.: Start->Beállítások->Vezérlőpult->Automatikus frissítések->Windows update webhelyről.Töltsd le innen a frissítéseket,hogy később ebből ne legyen probléma.

2.le kell tölteni az msn-t és telepíteni( [link]

3.le kell tölteni 1 msn plust és telepíteni ( [link] ez nem kötelező)

4.elindítod az msn-t és rákattintasz a "regisztráció a windows live id rendszerben"

5.ha ezzel kész vagy nincs más dolgod mint beírni az email címet amire regeltél és a jelszót.

remélem tudtam segíteni. :)

2008. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Evil ***** válasza:
100%
a második linket elrontottam . [link]
2008. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Úgy mint Skype-ozni;)
2008. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Skype-m sincs, na mindegy.


Az első válaszolónak nagyon-nagyon köszönöm. Sikerült! Hihetetlen. Már egy ideje próbálgattam, de nem jött össze a dolog. Még egyszer köszi!

2008. szept. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!