Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges-e lopni az internet...

Lehetséges-e lopni az internetet ha van Wifim de le van kódolva 6 számjegyü kóddal?

Figyelt kérdés
Mióta szomszédunkba költözött egy cigány család,úgy lelassúlt a környékbeliek netje, sőt szólni is jöttek át egy öregasszony hogy ők azt a hírt kapták valami cigány gyerekek lopják a netet. Lehetséges hogy az enyémet is lopják mert az én netem is 5 mb/s-os és csak 1mb/s jön max 2mb/s-el.Vélemény?

#internet #lopás #cigány-ok
2016. ápr. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A tiedet? Valószínű. Egyébként a szolgáltatód max. mekkora sebességet ígér? Változtasd meg a jelszót, ideiglenes megoldásnak jó lesz.
2016. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az összes netet egyszerre minek/hogyan lopnák? Semmi értelme. Beszélni kell a szolgálatóval, hogy miért lassult a net, vizsgálják ki ők, szakszerűen.


A routereden pedig állíts be MAC szűrést, ha biztosra akarsz menni.

2016. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ööö ha jól tudom min 8 karakter kell wifi jelszónak
2016. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kétlem, hogy lopják, inkább a szolgáltatód olyan ratyi, hogy plusz egy fogasztót már nem bír el (ha feltételezzük, hogy ők is előfizetnek), vagy a routerük/egyéb eszközük zavarja a környékbelieknek a helyes működését.
2016. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát őszintén megmondva faluban lakunk borsod megyében és még régebben csak Borsodweb volt az egyetlen szolgáltató itt aminek csomagjai vannak 2MB/S 5MB/S 8MB/S 16MB/S a legnagyobb csomag a Borsodweb-ben. Amiért már 10000 ft felett kell hónaponta fizetni. Nekem csak 5MB/S-os netem van de már azért is 6200 ft -ot kell fizetnünk. Sajnos még van 1 év hűségnyilatkozatunk ha lejár megpróbálok valami erősebb jobb netet bekötetni. Eredetileg UPC vagy DIGI netet akartam de nincs kiépítve a rendszer ebbe a faluba csak a Borsodweb. :(
2016. ápr. 21. 21:15
 6/7 A kérdező kommentje:
És igen 8 karakterü a wifi kód csak nemjutott eszembe pontosan elnézést érte. De a lényeg 5 helyet 1-el 2 vel jön max a net.Uttána fogok járni a szolgáltatónál.Vagy lekötöm a Wifit és sima kábelről fog jönni.
2016. ápr. 21. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le ezt a programot, telepítsd fel és indítsd el. Ez megmutatja neked, hogy ki használja a Wifidet: [link]
2016. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!