Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik a kedvenc youtube csatornáid?

Mik a kedvenc youtube csatornáid?

Figyelt kérdés

Milyen igényes magyar youtube csatornákat ismertek?


Amik nekem tetszettek, az Szirmai csatornái illetve a 6lépés, de többet nem találtam :/

(videománia, justvidman, unfield nem jöttek be, ne kövezzetek meg érte)


a Game play és beauty csatornák nem tartoznak az érdeklődési körömbe, szóval azt ha lehet hanyagoljátok, köszi :)



2016. ápr. 10. 18:51
1 2
 11/16 anonim válasza:

@Krekonex:9-es vagyok.

Igazad van, de pl.: ég és a föld a különbség a hírek első pár részé és a mostaniak között, látszik a fejlődés. De tény, hogy nem egy Szirmai-Dancsó-Magyarósi. :)

2016. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

# 11: nem másokhoz hasonlítom, mert érdekes a téma, csak lehetne pergősebb, illetve a bemutatni kívánó app-ból, játékokból is több felvételt is készithetne.

Azt meg kell hagyni, hogy az előnézeti képeket jól megcsinálja.

2016. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

- CsChannelt én is szeretem, nagyon jó a meglátása azokban a dolgokban, amikről videózik.

- Unfield nekem sem a kedvencem, de vannak jó videói is. Igazából nem is tudom őt hová tenni... Vicces srác, de valami mégis hiányzik belőle.

- 2Face-t ajánlom még (Dezső Bence néven van fent). Mindenféle videót csinál: vlog, haul, Chatroulette, stb. Erdélyi srác, és a videóiból úgy tűnik, van pénze, de amúgy jófejnek tűnik, meg neki is jó meglátásai vannak.

2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mostanában a RetroShock!-ot nézem.
2016. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

NV Bal500


WiredSnail01 (azaz Faithy)


ZsDav, ZsDav kocka világa


UNFIELD, UNFIELD_Gameplay


Pamkutya


KD csapat


James_mc


The Other World Line


Nick_mc


NV pwx


NV Crew (azaz NV Bal500, NV pwx, Nick_mc)

2016. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Roma News, humoros.
2016. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!