Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on lehet pénzt keresni...

Youtube-on lehet pénzt keresni ha mondjuk egymillióan megnéznek egy videót? (ez csak példa)

Figyelt kérdés
ha feltöltök egy videót a youtubra mondjuk egy olyan zenével a háttérben ami már létezik és megnézik akkor lehet rá pénzt kapni és ha igen hogyan?
2016. ápr. 5. 21:38
 1/6 kszk2 ***** válasza:

Ha Copyright-os (szerzői joggal védett a zene) akkor a zenét eredetileg feltöltő csatorna kapja a pénzt.

Ha nem jogvédett a zene akkor kaphatsz pénzt.


Amúgy nem az számít hogy hányan nézték meg hanem hogy meddig nézték.

2016. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ha youtube partner vagy, ami viszont nem megy egyik napról a másikra, csak ha már letettél valamit az asztalra utána kaphatsz felajánlást. 1 milliós nézettséget nehéz produkálni ebben az országban, ha szerzői joggal ellátott zenét teszel alá akkor pedig általában ki is írja hogy nincs bevételszerzés, esetleg a tulajdonosa is igényel belőle.
2016. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kszk2 ***** válasza:

#2 Én kapok 1000 megtekintésért hónaponta 25 Ft-ot. Tudtommal bárki lehet youtube partner


[link]

2016. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy ez lesz a vége, rárepülnek a szegény emberek a youtube-ra mint légy a szarra, dugig van a youtube szeméttel, viszont az hogy értelmes összeget keressen vele valaki nagyon ritka, országonként maximum 100 ember, de abból is inkább azok akiknek előtte se volt nagy szükségük a lóvéra.
2016. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kszk2 ***** válasza:

Én nem a pénz miatt csinálom csak egyszer kipróbáltam.


A youtubon túl sok a "gémpléjj" csatorna és túl kevés az eredetiség.

2016. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A feliratkozók száma és a visszatérő nézők befolyásolják legjobban a keresett összeget, gondolj csak bele egy reklám megjelenik minden videód alatt annak nagyobb a valószínűsége hogy valaki figyelembe is veszi az adott reklámot. Az más kérdés mivan akkor ha felteszel 1 videot amit 1millioan megnéznek és a megtekintett percek felülmúlják a többi 20 videóid perceit de nyilvan azoknak az osszmegtekintese nem eri el az 1 milliót akkor melyikkel keresel többet ezt én sem tudom.
2016. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!