Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor betiltják a Skype-o...

Most akkor betiltják a Skype-ot, Viber-t, Signal-t és társait?

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 29. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Netadó szagot érzek :-)
2016. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem fogják.

A beszélgetéseket alapból ellenőrzik lényegében mindenhol. Az más kérdés, hogy milyen szinten. Pl ezen az oldalon is a kérdéseket és válaszokat, a privát üzeneteket fogalmam sincs... akár.

Eddig is gyűjtöttek adatokat, eddig is nyilván voltál tartva, eddig is ellenőriz(het)tek, tud(hat)tak rólad mindent...


Egyébként sem éppen pont téged nézegetnének, max ha gyanús vagy/lennél valami oknál fogva.

És igen... a netadó is jó vicc volt

2016. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ez nem ilyen egyszerű. Ha tudnák ellenőrizni ezeket a beszélgetéseket, akkor fel sem merülne ez a kérdés, ebből az következik, hogy nyilvánvalóan nem tudják, mivel titkosítva vannak. Ezt el is ismerik. Egyébként engem nem érdekel ha lehallgatnak, de az már jobban érdekelne, ha ezzel az ürüggyel megszünnének az ingyenes lehetőségek.
2016. márc. 29. 22:49
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Ezt már csak technológiailag sem képesek megtenni. Melleseleg értelme sem lenne, max. visszatérne az ember a jó öreg e-mail+pgp combóhoz...
2016. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!