Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért töltötte le az Avast...

Miért töltötte le az Avast SafeZone Browsert, ha alapból már fel van telepítve az Avast Free Antivírus?

Figyelt kérdés
A gépemen alapból az van beállítva, hogy a frissítéseket autómatikusan telepítse. Ennek következtében (Windows 7 van a gépemen) állandóan avval nyaggatott hogy töltsem le a Windows 10-et. Kikapcsoltam az autómatikus frissítéseket, de mivel innentől kezdve semmit nem akart betölteni, vissza kellett kapcsolnom. Ma láttam hogy csinált az asztalon egy parancsikont az Avast SafeZone Browser programnak, amit letöltött magának, de hogy mi a fenének azt nem tudom. Szükségem van erre, amikor az Avast amúgyis fel van már telepítve, vagy letörölhetem?
2016. márc. 23. 21:29
 1/3 nemcso ***** válasza:

Mert "csatolt termék" az Avast részéről. Ez egy Avast féle biztonságos böngésző.

Ha zavar tedd ezt : [link]

2016. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2016. márc. 23. 23:28
 3/3 fersk ***** válasza:
50%
Elég csak a 'Fontos frissítések'-et kikapcsolni, nincs nyaggatás.
2016. márc. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!