Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg hülyeség IWIW-en...

Tényleg hülyeség IWIW-en rajongói profilt csinálni?

Figyelt kérdés

Sztem nem, gondoltam én is csinálok, mert nagyon szeretek egy operaénekest, de kaptam valakitől levelet, hogy miért bújok más neve mögé, nem korrekt, mi a célom egyáltalán ezzel a profillal, mert szerinte semmi értelme, stb. Nem tudom mit ártok én valakinek azzal hogy csinálok egy rajongói profilt, én már rengeteget láttam iwiwen, de nemcsak ott, facebookon, myspace-en is sok van. Akinek meg van egy kis esze, az tudja, hogy a külföldi zenészekről/hírességekről létrehozott oldalak iwiwen csak rajongói oldalak, és nem azért csinálják őket mert rajongói leveleket várnak, stb...

Nektek mi a véleményetek erről???


2010. ápr. 4. 00:37
 1/5 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezekkel, sőt... akár más rajongókkal is megismerkedhet az ember :)
2010. ápr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ranjongói oldal az totál ok. Vannak fenn rosszabb dolgok is aztán azért senki sem panaszkodik. Szal ne zavartasd magad, amig csak olyan dolgokat teszel fel ami senkinek sem árt addig csak hajrá, a poziív oldalakból sose lesz elég a neten.
2010. ápr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk. Milyen az a rajongói profil?
2010. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hamár mindenképpen akarsz csinálni egyet, azt inkább facebookon, sokkal elterjedtebb, az iwiw egyértelműen haldoklik. a facebook ki van építve rendesen pont ezekre a profilokra. ha neked ez jó, csinálj... én biztos nem szarnám el ezzel az időmet.
2010. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha jobban belegondolunk, nemsok értelme van. Azért én is bejelöltem Ákost, nem mintha ettől nagyobb rajongója lennék, mint amúgy xD
2010. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!