Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a Youtubos reklám...

Szerintetek a Youtubos reklám paródiák érdekesek?

Figyelt kérdés

Mert én csak olyat találok, ami vagy káromkodós, vagy perverz, vagy mind a kettő. Ti ezt érdekesnek találjátok?

Mert én szerintem egyáltalán nem vicces a nem mondom mi, meg stb.

Ti hogy vagytok vele.



#YouTube #reklám paródiák
2016. márc. 10. 14:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Mert én legtöbb esetben próbáltam nem káromkodó perverzeseket csinálni, de gyakorlatilag senkinek sem tetszett, mert hogy nem volt vicces, hát jó, de akkor ezekben mi a vicces?
2016. márc. 10. 14:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem es lattam a videoid is egyszer es nem jok
2016. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt el fogadom, hogy nem jók a videóim, én is csak azért csináltam tovább, mert a barátaim azt mondták, hogy jók, de valószinűleg nem értettek hozzá, csak én kicsit emberi butaságnak tartom, hogy az, amiben benne van az, hogy f..sz, vagy g...ci, az vicces, szerintem nem, sőt trágár. Én ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet olyat csinálni, de ha már egymás után a 3. videó is trágár szavakat tartalmaz, az már kicsit dühitő, sőt egyáltalán nem vicces.
2016. márc. 10. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!