Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook oldalaknál hogy...

Facebook oldalaknál hogy működik ez? Miért nem látják a kedvelők a bejegyzéseket? HELP

Figyelt kérdés

Van egy facebookos oldalam,ahova a hobbiból készült képeimet töltögetem fel.

Kb 100kedvelő van az ismerőseim közül.

Ahogy felteszek egy-egy képet, vagy egyáltalán nem látják a lájkolók,vagy csak 1-2en.

Megjelöltem egyik barátom, neki meg is jelent a jelölés, ám az ő üzenőfalán nem jelenik meg úgy a kép, mint ahogym más jelöléseknél(neki nincs korlátozva ez)

Szóval nem értem ezt. Miért nem jelenik meg az ő üzenőfalán a jelölésem?

A bejegyzések miét kevés emberhez jutnak el?

Mit állítsak be?

Nagyon sokat jelentene ha adnátok tanácsot!


2016. márc. 7. 19:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Valaki azt mondta,szerinte fizetni kell,hogy többen láthassák az oldalt, ám nekem is,ha lájkoltam egy oldalt megjelennek a képei anélkül,hogy fizetett volna.

De ez a megjelölős zavar inkább, készítek képeket barátoknak,amiken megjelölöm őket, de nem fog megjellni?!:(

2016. márc. 7. 19:20
 2/2 Pelenkásfiú ***** válasza:

Mindenki magának állíthatja be, hogy egy page posztjait:

- Nem akarja látni (csak ha direkt rákattint a page oldalára)

- Van a normál beállítás (úgy jelenik meg, mint bármilyen más poszt)

- Kerüljenek előre a page posztjai


Na most hogy a normál beállításnál mennyire fognak előre kerülni a bejegyzéseid (mások hírfolyamában) az nagyon sok dologtól függ. Csak a FB tudja pontosan. Vagy már ők sem :D


Ezek a beállítások akkor jönnek elő, ha valaki megnyitja az oldaladat és rámutat fent a gombra, ami jelzi, hogy már "lájkolta". Akár értesítést is kérhetnek bizonyos típusú bejegyzéseidről.

2016. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!