Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy mostanában kezdenek megszűnni a torrent fórum warez oldalak? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nekem volt 30db torrent oldalam de most már 20db torrent oldal van, de már megint kezd bezárni az egyik oldal. Ilyen okokkal nincs kedvűk már tovább űzemeltetni, vagy az egyik nap még működik a másik nap már nem elérhető. ha így fog folytatodni év végére már alig lesznek oldalak. Van olyan oldal ami tavaly óta nem elérhető, de semmi hír nincs róla. Nem olyan rég a bitmumia is bezárt de semmi hírt nem tudok róla.

2016. márc. 5. 13:52
 1/3 anonim válasza:
46%

Már 2 éve nem torrentezek, úgyhogy már nem is igazán izgat, hogy a torrent fórum warez oldalak kezdenek megszűnni.

Akárhogy igyekeztem megelőzni a gép fertőzését víruskergető programokkal, a legtöbb fertőzést fel sem ismerte a program.

Mostmár mindent a hivatalos oldalról szedek le, ami nekem kell.

Gondolom, egyre kevesebb felhasználója van a torrent oldalaknak.

2016. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lehet az, oka, hogy nagyon rászállt erre a rendőrség. A technológia nem jogsértésre lett kitalálva, de a legtöbb illegális tartalmat oszt meg.

Egy gép lefoglalásával a torrentezés nem akadályozható meg, mint a warez esetében. De a felhasználókat is piszkálják a hatóságok.

2016. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1/ Én a játékokat programokat hívatalos oldalról szedem le, mert az origoszoftverbázis egyszer vírust szedtem le alig tudtam ki írtani. Zenéket ritkán torrentről szedem le, inkább youtube-ról szedem le. Filmeket meg torrentről.


2/ Akkor engem is fognak piszkálni a hatoság, mert torrentezek?

2016. márc. 5. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!