Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láthatta vagy nem? Mikor...

Japókana Bálint kérdése:

Láthatta vagy nem? Mikor olvashatta el? Hogy működik a fckn "látta" facebook funkció? (részletek lent)

Figyelt kérdés
beszélgettem 1 lánnyal sokáig aztán ez abba maradt veszekedések miatt annyira nem részletezném,a lényeg: 1 hónapja írtam neki üzenetet utoljára, amire nem reagált és sokáig úgy jelezte mintha nem látta volna, mintha meg se nyitotta volna.. legalább is én ebben a tudatban is voltam máig, aztán ma gondoltam arra hogy kicsit vissza olvasom az üzeneteket és most azt jelzi hogy látta, mégpedig azon a dátumot amikor utoljára írtam (1 hónapja)? Ez hogy van? Már elolvashatta akkor is csak olvasatlant jelzett vagy csak most benyomta olvasottnak, vagy később olvasta el ? pontosan nem látom át hogy hogy működik ez a facebook látta meg nem látta dolog valaki elmagyarázná ezt a dolgot:) thx

2016. márc. 2. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiba a rendszerben. Gyakran előforduló jelenség a facebook-on, és máshol is.
2016. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) hmm azon is elgondolkoztam már egyébként, de ebben az esetben kétlem hogy hiba történt volna, nyilván nem láthatja így át senki ( és már én se :'D nagyon ) dee szinte biztosra tudom venni hogy ez nem facebook hiba..pont az üzenet fontossága miatt szerintem reagált volna ha akkor elolvasta volna, szóval elég valósínű hogy nem akkor olvasta el O.o hanem valamikor később
2016. márc. 2. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!