Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit nyomtam meg, hogy így...

Mit nyomtam meg, hogy így megváltozott az oldal?

Figyelt kérdés
Valamit megnyomhattam a böngészőben, hirtelen hatalmas lett a GYK, a kategóriák fent vannak és nem oldalt, más az egész. Ha másik böngészővel nyitom meg, akkor is. (Android, Galaxy Core Prime) Hogyan állítsam vissza? Idegesít így.
2016. márc. 2. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Latom csináltak az oldalnak mobilverziót :) Szerintem jobb így és használható :) Nem tudod visszacsinálni.
2016. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszacsinálni, van végre mobilverzió :)
2016. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont elég érdekes, mert mutatja hogy 2 válasz van, megnyitom, és ott azt írja . hogy sajnos még nem érkezett válasz. (Ennél a kérdésnél) :)
2016. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megvan, az oldal alján"teljes nézet". Engem az bosszantott fel, hogy a kérdésemhez kommentet írtam, majd a"komment küldése" után eltűnt, amit írtam, de ide nem rakta ki.
2016. márc. 2. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az első két válaszoló én voltam, engem megtévesztett, azt hittem nem ment el a válaszom, így megírtam mégegyszer másképp.
2016. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!