Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám még népszerűsíte...

Hogyan tudnám még népszerűsíteni a youtube csatornámat?

Figyelt kérdés
Szoktam megosztani facebookon, instagramon, twitteren, de elég kevés a nézettség.Valami ötlet hogyan lehetne még népszerűsíteni?
2016. febr. 26. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom olyan a minőség mint a yt csatornák nagy részénél.. ha jó lenne már néznék..
2016. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen videókat csinálsz? Be tudnád linkelni a csatornád? Ha pl májkraft videókat csinálsz, meg olyan "vlog"-okat (5 éves telefonnal), hogy "szisztok ezs lnne as elzso flokom na nnyi ltte folna iradkozzs fle zsisztok".... Akkor ne is számíts több nézőre... A legtöbb videós saját magának veszi a cuccait (kamerák, lámpák, gép stb) nem pedig amit a szüleitől kap karácsonyra... +még annyi, ha nem vagy több 14-nél akkor felejsd is el... Kis nokedli hangú gyerekekkel tele van a jutub... Sajnos..
2016. febr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok és 21 :) kamerát pedig most vettem magamnak de abból se a legdrágábbat mert fősulis vagyok és nem nagyon tudom megengedni magamnak a drágább kamerát. De lehetséges h nem a legjobb minőségű videót készít.Egyébként pedig körmös videókat csináltam
2016. ápr. 29. 18:42
 4/5 anonim ***** válasza:
hát biztos van egy réteg akit érdekel de szerintem ez nem túl nagy rétegét fogja meg az internetnek így nem várnék nagy népszerűséget..
2016. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem sok embert érdekelnek az ilyen videók. Sokkal sikeresebb lennél, hogyha vlog videókat csinálnál. Az a helyzet, hogy a YT-n nagyon sok 8-10 éves van akiknek teljesen mindegy, hogy 480p-s vagy FHD 60FPS-es videókat néznek, csak ne tanuljanak. Szóval a legnagyobb "közönségrésznek" nem nehéz megfelelni.
2016. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!