Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám letiltani ezt a...

Hogyan tudnám letiltani ezt a bizonyos üzenet írót?

Figyelt kérdés

Gmail-es fiókom van és oda egy ideje valami hülye motiváló üzeneteket küldözget nekem valaki és szeretném, ha valahogy ki tudnám iktatni az életemből az üzenetek íróját.

Elvileg még régebben találtam egy olyan funkciót, amivel automatikusan spambe érkezik az üzenet tőle, de hogyan tudnám megcsinálni, hogy egyáltalán ne kapjak tőle üzenetet. Hogyan tudom az üzenet feladóját végleg tiltani?



2016. febr. 17. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló,


Nyisd meg az emailt --> kattints a lenyíló menüre jobbra fent, a Válasz gomb mellett --> Ott lesz a küldő blokkolása lehetőség, ez a spambe fogja küldeni a leveleit.

2016. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de én azt szeretném ha végleg tiltani tudnám és a spambe se érkezne tőle a levelem.
2016. febr. 19. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Helló,


A Gmailben csak ez a spambe küldős lehetőség van, így mindenképpen ezt javaslom.


Észrevételeket, javaslatokat a következőképpen tudsz beküldeni a Google-nek:

kattints a fogaskerék-gombra a Gmail oldalán és aztán a Súgóra. Ott pedig a Visszajelzés küldésére.

2016. febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!